Skontaktuj się z Nami:
Tel./fax: 81 744 08 69
kom. 601 818 072,  695 159 476
Skontaktuj się z Nami:
Tel./fax: 81 744 08 69
kom. 601 818 072,  695 159 476
bezpłatna chłodnia
sala przedpogrzebowa
bezpłatna chłodnia
sala przedpogrzebowa
Pełna organizacja
i obsługa pogrzebów
Pełna organizacja
i obsługa pogrzebów
kremacje
urny

dom pogrzebowy
dom pogrzebowy

> Sprzedaz-trumien

Sprzedaż trumien

Wybór trumny jest standardową procedurą, jeśli zdecydowali się Państwo na organizację pogrzebu tradycyjnego. Dlatego prowadzimy sprzedaż trumien na miejscu w naszym domu pogrzebowym.

 

Możliwości w zakresie wyboru trumny są bardzo duże – oferujemy trumny dębowe oraz takie wykonane z innego drewna, zarówno skromne, jak i bogato zdobione. Bogaty asortyment trumien nie ułatwia wyboru tej jednej, przeznaczonej dla Państwa bliskiego zmarłego, dlatego mogą Państwo liczyć na pomoc i radę naszych doświadczonych pracowników.

 

Trumny w szerokim wyborze

Zakład pogrzebowy Hades oferuje Klientom drewniane, tradycyjne trumny w szerokim wyborze. Do Państwa dyspozycji oddajemy katalog trumien w którym znajduje się aż kilkadziesiąt modeli. Część z nich, podobnie jak urny, można obejrzeć na ekspozycji w naszym domu pogrzebowym.

 

Proponujemy trumny w różnej kolorystyce – od białych po bardzo ciemne – starannie wykonane z różnych gatunków drewna. Większość dostępnych produktów jest utrzymana w klasycznym stylu, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy Zleceniodawca znajdzie u nas coś odpowiedniego. W związku z tym, że organizujemy także pogrzeby z kremacją, mamy w ofercie również specjalne trumny kremacyjne – pozbawione metalowych ozdób, krzyży i innych symboli religijnych oraz powłok lakierniczych.

 

Jak wybrać trumnę?

Niezależnie od Państwa gustu, przy wyborze trumny należy wziąć kilka podstawowych czynników: są to wzrost, waga i wiek zmarłego. Dla zdecydowanej większości osób zmarłych trumny o standardowych wymiarach dostępne w naszym katalogu są odpowiednie. Jednak na zamówienie Zleceniodawców zamawiamy trumny w nietypowych rozmiarach, odpowiadające potrzebom zmarłych o bardzo drobnej budowie ciała, bardzo wysokich lub otyłych. W każdym niestandardowym przypadku znajdziemy właściwe rozwiązanie. Jeśli mają Państwo inne specjalne życzenia – na przykład niestandardowe zdobienia trumny według autorskiego projektu – to także jesteśmy do Państwa dyspozycji. Szczegóły każdorazowo ustalamy indywidualnie.

"HADES" Usługi Pogrzebowe
Droga Męczenników Majdanka 67
20-325 Lublin
tel/fax: 81 744 08 69, kom: 695 159 476, 601 818 072
e-mail:biuro@hadeslublin.pl
www.hadeslublin.pl

Polityka Prywatności